Aktualności

PRAKTYCZNE INFORMACJE NA TEMAT ZDALNEGO PROWADZENIA ZAJĘĆ W WSEiZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,

w związku z wydanym przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Rozporządzeniem z dnia 21 maja 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 prosimy o zapoznanie się z przygotowanymi przez Władze WSEiZ informacjami dotyczącymi zdalnego prowadzenia zajęć.

INFORMACJA W SPRAWIE WAŻNOŚCI LEGITYMACJI STUDENCKICH

IMG 7342

Szanown Państwo,
zgodnie z ustawą z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 w ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2020 r. poz. 85, ze zm.) zostały wprowadzone zmiany w zakresie przedłużania z mocy prawa ważności legitymacji studenckich.

PODZIĘKOWANIE JM REKTOR WSEiZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,

WIEŻOWIEC Z KŁADKĄ ZAPROJEKTOWANY PRZEZ ABSOLWENTA WSEIZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,
absolwent Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, mgr inż. arch. Łukasz Kłos, w ramach swojej pracy dyplomowej zaprojektował zespół budynków przy ulicy Towarowej 33, o funkcji biurowo – mieszkaniowej składający się z dwóch wież z 4 kondygnacyjnymi przyziemiami i częścią podziemną oraz połączeniem biegnącym nad ulicą Przyokopową, o którym mogą Państwo przeczytać na portalu "Nowa Warszawa".

JEST NADZIEJA DLA CZARNEJ PSZCZOŁY W POLSCE

IMG 7342

Czarna pszczoła – czyli Xylocopa violacea, zwana również zadrzechnią fioletową, która w 2002 roku została uznana w Polsce za gatunek wymarły, wróciła do kraju.

   

KONKURS NA KONCEPCJĘ DROGI KRZYŻOWEJ ORAZ ZAGOSPODAROWANIE TERENU PRZY SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ TĘSKNIĄCEJ W POWSINIE - AKTUALIZACJA

IMG 7342

Wydział Architektury WSEiZ oraz Parafia pw. Św. Elżbiety w Warszawie zapraszają studentów kierunków Architektura Krajobrazu, Architektura, Architektura Wnętrz oraz kierunków pokrewnych związanych z projektowaniem przestrzeni, do udziału w konkursie na Koncepcję Drogi Krzyżowej oraz Zagospodarowanie Terenu Przy Sanktuarium Matki Bożej Tęskniącej w Powsinie.

"ODDYCHAJĄCY" WIEŻOWIEC ABSOLWENTKI WSEIZ

IMG 7342

Szanowni Państwo,
absolwentka Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie, mgr inż. arch. Izolda Rawska, w ramach swojej pracy dyplomowej zaprojektowała ekologiczny, oddychający, mierzący niemalże 200m wieżowiec, o którym mogą Państwo przeczytać na portalu "Nowa Warszawa".

NIEDŹWIEDZIOM POLARNYM ZOSTAŁO TYLKO 80 LAT ISTNIENIA

IMG 7342

Globalne ocieplenie sprawia, że na terenach naturalnie zamieszkiwanych przez niedźwiedzie polarne jest coraz mniej lodu, co zmusza je do dłuższego pobytu na lądzie. Co to oznacza dla niedźwiedzia polarnego?

   

KOMUNIKAT W SPRAWIE CZYTELNI

IMG 7342

Szanowni Państwo,
informujemy, że w sierpniu Biblioteka i Czytelnia WSEiZ będą zamknięte. Osoby, które mają wypożyczone książki, proszone są o kontakt w sprawie przedłużenia terminu zwrotu do 31 lipca lub po 31 sierpnia

WEBINAR PRACUJ.PL - ROZMOWA KWALIFIKACYJNA W JĘZYKU ANGIELSKIM

IMG 7342

W imieniu grupy Pracuj.pl, serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie na webinar "Rozmowa Kwalifikacyjna po angielsku".